Юлайзерна терапія: лікування поширених захворювань

Гострі респіраторні вірусні інфекції (грві), грип і звичайна застуда

Ці захворювання найчастіше трапляються в нашому житті і житті наших близьких. З настанням холодів практично кожен із нас час від часу потрапляє під владу станів. Хоча й зазвичай короткотривалих, але, тим не менш, виснажливих. Що робимо ми найчастіше? Йдемо в аптеку за протизастудними препаратами / порошками / таблетками, які нададуть нам бажаний полегшуючий ефект. Полегшуючий, але лише симптоматичний. Протизастудні порошки і таблетки не містять компоненти, які борються з причиною захворювання – інфекцією. Фармацевтика пішла вперед і запропонувала ринку продукти з радикальним і безпечним рішенням проблеми ГРВІ та грипу. Це інгаляційні противірусні препарати і препарати-антисептики, які:

1) знищують віруси та бактерії;
2) діють місцево, тому значно безпечніші за прийом пігулок.

Про симптоми ГРВІ / грипу / застуди. Найбільш поширеними проявами є підвищення температури тіла, біль у горлі, першіння, кашель, чхання, нежить, ломота в тілі, головний біль.

ОСНОВНА НЕБУЛАЙЗЕРНА ТЕРАПІЯ:

 • Інгаляції Декасан® (1-2 небули на інгаляцію) 2 рази на день протягом 4-7 днів.
 • З противірусної метою: АКК (шлях введення відповідно до інструкції) до 8 рази в день протягом 4-7 днів.

СИМПТОМАТИЧНА ТЕРАПІЯ:

 • Для розрідження і виведення мокротиння з дихальних шляхів використовувати інгаляції Lorde (дорослим і дітям старше 6 років) / Lorde Hyal (дітям до 6 років) 2 рази на день протягом 4-7 днів.
 • Інші симптоматичні засоби (жарознижувальні, судинозвужувальні та інші – за рекомендацією лікаря).

Перед застосуванням препаратів для усунення зазначених симптомів проконсультуйтеся з лікарем або провізором.

Профілактика грипу та грві в осінньо-зимовий період

Відомо, що найкраще лікування – це профілактика. У нашій країні ми рідко вдаємося до профілактичних заходів. Як правило, починаємо турбуватися про своє здоров’я, коли вже стикаємося з наявним фактом хвороби. Хвороба – стан, який дешевше і простіше попередити. Не кажучи вже про те, що наслідків для нашого щоденного способу життя при застосуванні профілактичних заходів немає взагалі ніяких. Для профілактики захворювання ми не беремо лікарняний, не припиняємо ходити на заняття, на роботу … і, до того ж, не стаємо джерелом інфекції для оточуючих нас рідних (в тому числі дітей), близьких і просто випадкових знайомих. Ми ніби то кажемо інфекції: «Я для тебе тупикова гілка розвитку». І вона, інфекція, обходить нас стороною, знаходячи собі іншу «жертву» для життя й еволюції, людину, яка завчасно не подбала про профілактику ГРВІ і грипу.

Без прийому пігулок і порошків профілактику ГРВІ і грипу можна здійснити за допомогою:

 • АКК (шлях введення відповідно до інструкції) 1-2 рази на день протягом 7-10 днів в «небезпечний» сезон ризику зараження (осінь-зима).
 • промивання носа Nasisoft / Lorde Hyal ISO 2 рази на день протягом 7-10 днів. Шляхом змивання зі слизової носа мікроорганізмів (елімінації) добиваємося того, що у вірусів і бактерій не залишається жодних шансів приєднатися до слизової і викликати процес інфекційного запалення. Процес прикріплення мікробів значно погіршує гіалуронова кислота, яка входить до складу Nasisoft / Lorde Hyal ISO.
Фарингіт

Фарингітом прийнято називати інфекційно-запальний процес в горлі, а точніше на слизовій задньої стінки глотки. Якщо під час огляду зіву Ви виявили наліт на мигдаликах (він може бути ледь помітним), Ви маєте справу з ангіною, і ми рекомендуємо звернутися до лікаря для уточнення діагнозу. Це пов’язано з тим, що ангіна входить до структури дуже серйозних захворювань, які за відсутності відповідної терапії, можуть мати тяжкі наслідки. До таких захворювань, в першу чергу, належать дифтерія та інфекційний мононуклеоз.

Як проявляється фарингіт? Перш за все це біль у горлі, першіння. Ця симптоматика може поєднуватися з підвищенням температури тіла, покашлюванням, загальною слабкістю. У цілому, фарингіт є проявом ГРВІ, грипу, і, як ми звикли неправильно називати, застуди.

На додаток до основної і симптоматичної терапії рекомендовано використовувати інгаляції Декасан® (1-2 небули) 2 рази на день протягом 7-10 днів.

З противірусної метою: АКК (спосіб введення відповідно до інструкції) до 8 рази в день протягом 4-7 днів.

Для інгаляції і дорослим, і дітям краще використовувати маску; це дозволяє впливати більшою мірою на верхні дихальні шляхи.

Перед застосуванням препаратів для усунення зазначених симптомів проконсультуйтеся, будь ласка, з лікарем або провізором.

Бронхіт

Що таке бронхіт і від чого він виникає

При бронхіті запалені слизові оболонки бронхів, підвищується виділення мокротиння, дихання ускладнюється. Хвороба часто зустрічається у дітей, а також у дорослих з ослабленим імунітетом.
Серед причин виникнення захворювання можна відмітити наступні:

 • Віруси (грип, аденовіруси та ін.).
 • Бактерії (стрептокок, гемофільна паличка, стафілокок та ін.).
 • Алергени (пил, пилок рослин, шерсть домашніх тварин та ін.).
 • Токсичні речовини (альдегіди, оксид азоту, соляна кислота та ін.).

Висока ймовірність розвитку бронхіту стосується активних і пасивних курців, людей зі зниженим імунним захистом або генетичною схильністю, а також тих, хто піддається впливу несприятливих факторів навколишнього середовища дома або на роботі.

Бронхит у детей

 

Які види бронхіту бувають

Захворювання виявляється в двох основних формах:

 • Гостра. Гострий бронхіт супроводжується вологим кашлем і виділення мокротиння. Хвороба триває 1,5-2 тижні при відсутності ускладнень.
 • Хронічна форма. Прогресуюче захворювання, при якому відбувається зміна бронхіальної структури, ослаблення основних функцій бронхів. Хронічний бронхіт діагностують в тому випадку, якщо захворювання носить регулярний характер і триває не менше 3 місяців на рік 2 роки поспіль. Для такої форми бронхіту лікування включає, крім стандартної схеми терапії, загальне оздоровлення організму.

У дітей зустрічається гострий бронхіт в наступних видах:

 • Простий. Уражена слизова бронхів. Присутні симптоми гострого бронхіту.
 • Обструктивний. Прослуховуються хрипи, свисти. Дихання прискорене, ускладнене.
 • Бронхіоліт. Запалення бронхіол, яке супроводжується прискореним диханням (40-50 вдихів за хвилину). Може виникати прискорене серцебиття.

Як лікувати бронхіт – залежить від виду захворювання, особливостей протікання хвороби і стану пацієнта.

Симптоматика

Бронхіт у дітей та дорослих супроводжується сухим кашлем, який на 2-3 день захворювання переходить у вологий. Якщо бронхіт має інфекційне походження, спостерігається наступна симптоматична картина:

 • Збільшення температури тіла.
 • Дихання жорстке, чутні хрипи, в деяких випадках – ускладнене дихання і задишка.
 • Слабкість, загальне нездужання.
 • Дискомфортні відчуття в грудях.

Вологий кашель при бронхіті супроводжується відділенням мокротиння. За кольором мокротиння визначається характер захворювання і наявність ускладнень.

 • Біла і прозоро-біла мокрота свідчить про нормальний перебіг хвороби.
 • Жовтий колір виділень часто вказує на присутність бактеріальної інфекції.
 • Зелений секрет з’являється при розвитку пневмонії, грибкової інфекції, абсцесу легенів.
 • Коричневі виділення – ознака хронічного бронхіту або важких захворювань легенів. Перш ніж лікувати бронхіт необхідно звернутися до лікаря для встановлення точного діагнозу.

Профілактика захворювання бронхів

Разом з питанням про те, як вилікувати бронхіт, варто вивчити методи профілактики захворювання. Серед них – стимулювання імунної системи організму, загартовування, запобігання переохолоджень, профілактика вірусних інфекцій (наприклад, інгаляції з АКК).

Якщо діагностували бронхіт

Лікування бронхіту за допомогою небулайзера має високу ефективність, оскільки лікувальний препарат потрапляє безпосередньо в бронхи і починає діяти. Інгаляції при бронхіті призначає лікар відповідно до особливостей захворювання у пацієнта. Загальна схема, по якій відбувається лікування бронхіту, виглядає наступним чином.

Основна терапія

 1. Ліки від бронхіту Декасан® (по 1-2 небули на сеанс, застосовувати по інструкції). Інгаляції проводять 2 рази на день 4-7 днів.
 2. Противірусні засоби АКК®. Інгаляції 6-8 разів на день 4-7 днів.

Полегшення симптомів

 • Небули Lorde (для дорослих і дітей старше 6 років). Якщо бронхіт у дитини молодше 6 років – застосовується Lorde Hyal. Полегшують виділення мокротиння. Виконувати інгаляції потрібно 2 рази в день 4-7 днів.
 • Інші препарати для інгаляцій (жарознижуючі, судинозвужувальні та ін. – за приписом терапевта).
Пневмонія

Пневмонія, або запалення легенів, – серйозне захворювання, що вимагає спостереження лікаря. Середньотяжкі та тяжкі форми пневмоній найчастіше лікують в умовах стаціонару внаслідок високої ймовірності розвитку ускладнень, особливо у дітей раннього віку. Найбільш поширені прояви запалення легенів – це підвищення температури тіла, кашель, загальна слабкість, нездужання.

На додаток до основної терапії з метою посилення антимікробної терапії та скорочення термінів захворювання рекомендовано використовувати інгаляції Декасан® (1-2 небули) 2 рази на день протягом 7-10 днів.

При необхідності полегшити відходження мокротиння призначаються муколітики – інгаляції Lorde (дорослим і дітям старше 6 років) / Lorde Hyal (дітям до 6 років) 2 рази на день протягом 4-7 днів. Інгаляційний шлях доставки муколітиків забезпечує швидкий ефект і мінімальний ризик розвитку побічних реакцій.

Для інгаляцій і дорослим, і дітям краще використовувати загубник, оскільки він дозволяє впливати більшою мірою на нижні дихальні шляхи.

Перед застосуванням препаратів для усунення зазначених симптомів проконсультуйтеся, будь ласка, з лікарем або провізором.

Муковісцидоз

Муковісцидоз – генетичне захворювання, обумовлене мутацією генів. Синонім – кістозний фіброз. Визначається наявність цього захворювання у людини, як правило, вже в ранньому дитячому віці – 70% випадків муковісцидозу виявляються протягом перших двох років життя. Існує кілька форм цього захворювання, одна з яких – легенева. При цій формі захворювання у людини утруднений процес відходження мокроти. В силу особливостей формування мокротиння у людей з муковісцидозом, потрібна «важка артилерія муколітиків», для того щоб домогтися розрідження та відходження мокротиння. До муколітиків з вираженою дією щодо розрідження мокротиння відносять Okistar / Lorde Mах 7 (для діток старше 6 років і дорослих) / Okistar hyal / Lorde Hyal Мах 7 (для діток молодше 6 років).

Інгаляції Okistar / LordeMах 7 / Okistar hyal / Lorde Hyal Мах проводять 2 рази на день або по мірі необхідності.

При відчутті дискомфорту під час інгаляції (першіння в горлі, задишка) рекомендовано використовувати більш слабку концентрацію продукту Лорде – Lorde / Lorde Hyal.

Для інгаляцій і дорослим, і дітям краще використовувати загубник, оскільки він дозволяє впливати більшою мірою на нижні дихальні шляхи.

Перед застосуванням препаратів для усунення зазначених симптомів проконсультуйтеся, будь ласка, з лікарем або провізором.

Алергічний риніт (закладеність носа)

Алергічний риніт (нежить або закладеність носа) – це, перш за все, запальний процес у слизовій носа, який був викликаний алергеном. Так, ми звикли, що запалення найчастіше провокується інфекцією. У випадку з алергічним ринітом (як і з іншими алергічними захворюваннями), причиною запалення є алерген (цвітіння, запилення, пил). Алерген не завжди може бути ідентифікований і видалений із вашого життя. А буває, що алерген встановлено, але це не стає шляхом до полегшення. Що Вам робити в період цвітіння амброзії? Залишити країну на пару місяців? Це, як правило, здійснити проблематично. Тому необхідно звертатися до фармацевтичної продукції, здатної повернути Вас до нормального способу життя, спокійного сну.

Ознайомтеся з наступною інформацією по лікуванню алергічного риніту:

 • Найпотрібніше – ЮЛАЙЗЕР з назальною канюлею (загубник не підходить). Максимально комфортною для Вас стане модель небулайзера Ulaizer™ Цей небулайзер ультракомпактний, заряджається від автомобільного акумулятора або може працювати від звичайного акумулятора, що входить до комплектації;
 • Лорде Гіаль (Lorde Hyal) – знахідка для Вас. Видалить алерген зі слизової носа (немає алергену – немає алергії), допоможе слизовій носа відновитися за рахунок наявності гіалуронової кислоти;
 • Якщо в розпал цвітіння / виділення рослинами пилку ніщо не забезпечує Вам спокійний сон і нормальний спосіб життя, Вам показано призначення глюкококортикостероїдів (ГКС), які усунуть запалення, забезпечать таке бажане вільне дихання!
 • Ну, а якщо часте використання гормональних або судиннозвужувальних препаратів привело Вас до носових кровотеч, Вам допоможе АКК®! АКК® зупинить кровотечу (при значній кровотечі обов’язково зверніться до лікаря), захистить від зараження вірусною інфекцією, адже алергічне запалення сприяє потраплянню вірусної інфекції!

Перед застосуванням препаратів для усунення зазначених симптомів проконсультуйтеся, будь ласка, з лікарем або провізором.

Інфекційне загострення бронхіальної астми (ба) та хронічного обструктивного захворювання легень (хозл)

Загострення БА і ХОЗЛ обов’язково лікують під наглядом лікаря. Це пов’язано в першу чергу з досить вираженою «непередбачуваністю» даних станів, у разі, якщо обсяг використовуваної терапії недостатній для того, щоб усунути загострення. У таких випадках людина може потрапити у відділення реанімації в зв’язку з розвитком дихальної недостатності, що загрожує життю.

На додаток до базисної і швидкодопоміжної терапії можна використовувати інгаляції Декасан® (1-2 небули) 2 рази на день протягом 7-10 днів.

Для розрідження і виведення мокротиння з дихальних шляхів можна застосовувати інгаляції Lorde / Lorde Hyal 2 рази на день протягом 7-10 днів за призначенням лікаря. У разі необхідності більш вираженого муколітичного ефекту використовується Okistar / Okistar hyal / Lorde Мах 7 / Lorde Hyal Мах 7 (обов’язково переконайтесь у відсутності неприємних відчуттів).

Для інгаляцій і дорослим, і дітям краще використовувати загубник, оскільки він дозволяє впливати більшою мірою на нижні дихальні шляхи.

Перед застосуванням препаратів для усунення зазначених симптомів проконсультуйтеся, будь ласка, з лікарем або провізором.

Закриваючи дане вікно, Ви погоджуєтесь, що ознайомилися з нижче наведеною інформацією.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!