Де купити інгалятор небулайзер?

image001

Небулайзер купити в Києві, як і по всій Україні, можна в аптеках і магазинах медичної техніки:
Выберите область:
Виберіть місто:
Область
Город
Аптечна мережа
Название
Адрес
Телефон

Характерні особливості інгалятора небулайзера

Якщо необхідно купити інгалятор дитячий, такі моделі, як  Ulaizer Air и Ulaizer Home стануть оптимальним варіантом. За допомогою Ulaizer Air виконувати інгаляції можна під будь-яким кутом нахилу. Інгалятор небулайзер купити в Києві в деяких аптеках можна з безкоштовною доставкою, знижками. Таким чином можна досягти найкращого співвідношення ціни та якості. На зміну інгаляторам прийшли небулайзери – сучасні апарати, здатні доставити лікарські речовини навіть у найвіддаленіші ділянки органів дихальної системи, завдяки здатності перетворювати рідкі форми препаратів в аерозоль. Відмінною особливістю більшості небулайзерів є можливість продукувати аерозольні частинки різної величини, завдяки чому ліки досягають як верхніх дихальних шляхів, так і нижніх. Де купити - ingalyator nebulayzer air До рішення купити небулайзер приходить рано чи пізно кожна родина, оскільки за допомогою цього апарату можна лікувати різні види захворювань:

 • простудні захворювання, грип;
 • бронхіальну астму;
 • риніт і гайморит;
 • бронхіт, обструкційні явища, пневмонію;
 • алергічний нежить.

Доступна ціна інгалятора небулайзера робить його придбання посильним для кожної родини. Сучасний лікувально-профілактичний девайс швидко окупається, забезпечуючи ефективне лікування будь-яких простудних захворювань у дітей та дорослих. Більшість небулайзерів доставляють лікувальні препарати у різні відділи дихальних шляхів:

 1. від 5 до 10 мкм – в носоглотку, трахею, гортань;
 2. від 1 до 5 мкм – в бронхи;
 3. від 0,5 до 1 мкм – в легені.

Види та характеристики сучасних небулайзерів

Перед тим, як купити інгалятор для дому, варто розібратись в різновидах апарату. В залежності від способу розпилення рідини виділяють наступні види небулайзерів:

 • Компресорний. В основі його дії лежить ефект Бернуллі, через який під дією потоку повітря з пониженим тиском і високою швидкістю рідина розбивається на дрібні елементи, котрі на виході вдихаються пацієнтом.
 • Меш інгалятор або електронно-сітчастий. В таких інгаляторах рідина перетворюється в аерозоль під дією високочастотних мембранних коливань. Такий механізм пристрою коштує досить дорого, що часто стає перешкодою для придбання меш небулайзера.
 • Ультразвуковий. Перетворення рідини відбувається завдяки ультразвуковим коливанням високої частоти, що в більшості випадків призводить до руйнування лікарських препаратів.
Де купити - image003
Компресорний небулайзер для будинку Ulaizer® Home

Кожен вид інгаляторів має свої переваги. Так, купити інгалятор компресорний спонукає широкий спектр ліків, які можна в ньому використовувати та ряд захворювань органів дихальної системи, при яких застосовується компресорний девайс. Компресорне розпилення не пошкоджує структуру лікарських препаратів і не зменшує їх лікувальні властивості. Забезпечується принцип: «ліки діють там, де потрібно» – при будь-яких простудних чи алергічних захворюваннях з ураженням органів дихання (астма, алергічний риніт). Камера такого небулайзера легко знімається та дезінфікується. Використовувати компресорний небулайзер в домашніх умовах дуже просто. Ультразвукові інгалятори відрізняються майже безшумною роботою. В таких інгаляторах спектр ліків для використання обмежений, як було описано вище, оскільки під дією ультразвуку пошкоджується структура деяких медичних препаратів. Небулайзери меш напрочуд гарні: зазвичай вони працюють безшумно і підходять для розпилення багатьох видів інгаляційних розчинів. Однак, сьогоднішня вартість меш небулайзерів значно обмежує можливість їх придбання і не завжди є раціональною, з тієї точки зору, що того ж лікувального ефекту при застосуванні «небулайзер + ліки» можна досягти і за допомогою більш доступного компресорного або ультразвукового небулайзера.

Як правильно обрати небулайзер?

Будь-який інгалятор купити в Україні досить просто. Але спочатку варто визначитись із його призначенням. Якщо потрібно купити інгалятор небулайзер для лікування обструкцій, гострих і хронічних бронхітів, пневмоній, то вибір варто зробити на користь компресійних або меш моделей. Для лікування простудних захворювань та грипу можна обмежитися ультразвуковим небулайзером, що, однак, в майбутньому не захистить нас від необхідності придбання компресорного або меш небулайзера, так як невідомо: захворіємо ми наступного разу бронхітом або пневмонією, або звичайною застудою. При покупці враховуйте, що девайс цей багаторазового використання для всієї родини. Якщо ви замислюєтесь над тим, який інгалятор для дітей купити, приділити увагу варто формі інгалятора, простоті та зручності використання, універсальності призначення, можливості дезінфекції окремих функціональних частин. В дорогу краще за все брати інгалятор, який працює від батарейок. Ціна інгалятора для дітей відрізняється в залежності від типу, моделі, функціональних можливостей. Є декілька загальних критеріїв, на які можна орієнтуватися, аби обрати і купити небулайзер в Україні:

 • розмір і однорідність частин, що розпиляються апаратом;
 • швидкість розпилення;
 • безпечність та простота використання;
 • спектр сумісних лікарських препаратів;
 • комплектація і матеріал виготовлення.
Де купити - ingalyator dlya vsey semyi
Купити інгалятор Юлайзер і отримати інгалятор для всієї родини!

Де купити - maska ingalyator ulaizerІнгалятори комплектуються:

 1. Масками (дитячі та дорослі).
 2. Мундштуками (зручні для дорослих).
 3. Носовими канюлями (сприяють осіданню препарату в носових порожнинах).
 4. Повітропровідними трубками.
 5. Небулайзерними камерами.
 6. Фільтрами.

Слід пам’ятати, що аксесуари до небулайзера повинні бути індивідуальними для кожної особи і підлягати регулярній заміні не рідше 1 разу на три – шість місяців (в залежності від аксесуару), в зв’язку з можливістю їх бактеріального забруднення.

Закриваючи дане вікно, Ви погоджуєтесь, що ознайомилися з нижче наведеною інформацією.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!
Вверх