Лікування кашлю. Респіраторна інфекція – Респіраторне лікування.

Якщо хочешь дізнатися, як вилікувати кашель за допомогою зручної інгаляції з Юлайзером швидко, без застосування пігулок, сиропів та запобігти розвитку небажаних ускладнень – дивись новий цікавий інформаційний мультфильм! 

Інгаляції з муколітиком Lorde® (відеореклама, 2017)

Lorde® (Лорде) – засіб для інтраназального і інгаляційного застосування. Має очищаючі та зволожуючі властивості. Полегшує дихання за рахунок розрідження секрету слизової оболонки носа, придаткових пазух носа і бронхів, – за рахунок осмотичного ефекту, – і сприяє його виведенню. Більше інформації про Lorde® (Лорде): https://ulaizer.com.ua/ua/preparats/ САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я! Виробник: Vega Тechnologies Inc. […]

Юлайзер™ для Вас: Очищення небулайзера після застосування

У цьому відео Ви отримаєте відповіді на такі запитання: Яких відділів досягають ліки при використанні небулайзера Юлайзер™? Як заощадити ліки, якщо воно коштують дорого? Як зробити очищення небулайзера після інгаляції?* * Детально – читайте в інструкції, яка додається до небулайзеру Юлайзер™.

Юлайзер™ для Вас: що таке Юлайзер™, його складові, як його зібрати?

З даної відео інструкції Ви дізнаєтеся: Для чого призначені небулайзери? Які види небулайзерів Юлайзер™ представлені в аптеках та магазинах медичної техніки?

Презентація та вручення небулайзерів Юлайзер (Ulaizer)

У рамках VI-го Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації» представники фармацевтичної Корпорації «ЮРіЯ-ФАРМ» зробили подарунок медичним закладам.