Юлайзер-терапія: лікування найпоширеніших захворювань

Ларингіт
Пацієнтам, у яких діагностовано ларингіт, призначається лікування із застосуванням антисептичних засобів для обробки гортані. Основна терапія спрямована на боротьбу з джерелом хвороби - вірусними або бактеріальними інфекціями. Якщо в будинку є небулайзер, лікар призначає інгаляції при ларингіті:
  • По 1-2 небули Декасан® (2 сеанси в день, курс лікування - 7-10 днів).
  • Засіб для боротьби з респіраторними вірусами АКК® (інгаляції до 8 разів на день, курс лікування - 4-7 днів).
При виникненні крупа призначають антигістамінні засоби, глюкокортикоїдні гормони за приписом лікаря.

Перед застосуванням препаратів для усунення зазначених симптомів проконсультуйтеся, будь ласка, з лікарем або провізором.

Інфекційне загострення бронхіальної астми (БА) та хронічного обструктивного захворювання легень (ХОЗЛ)
Загострення БА і ХОЗЛ обов'язково лікують під наглядом лікаря. Це пов'язано в першу чергу з досить вираженою «непередбачуваністю» даних станів, у разі, якщо обсяг використовуваної терапії недостатній для того, щоб усунути загострення. У таких випадках людина може потрапити у відділення реанімації в зв'язку з розвитком дихальної недостатності, що загрожує життю. На додаток до базисної і швидкодопоміжної терапії можна використовувати інгаляції Декасан® (1-2 небули) 2 рази на день протягом 7-10 днів. Для розрідження і виведення мокротиння з дихальних шляхів можна застосовувати інгаляції Lorde® Hyal 2 рази на день протягом 7-10 днів за призначенням лікаря. У разі необхідності більш вираженого муколітичного ефекту використовується Okistar hyal 7 (обов'язково переконайтесь у відсутності неприємних відчуттів). Для інгаляцій і дорослим, і дітям краще використовувати загубник, оскільки він дозволяє впливати більшою мірою на нижні дихальні шляхи.

Перед застосуванням препаратів для усунення зазначених симптомів проконсультуйтеся, будь ласка, з лікарем або провізором.

Алергічний риніт (закладеність носа)
Алергічний риніт (нежить або закладеність носа) – це, перш за все, запальний процес у слизовій носа, який був викликаний алергеном. Так, ми звикли, що запалення найчастіше провокується інфекцією. У випадку з алергічним ринітом (як і з іншими алергічними захворюваннями), причиною запалення є алерген (цвітіння, запилення, пил). Алерген не завжди може бути ідентифікований і видалений із вашого життя. А буває, що алерген встановлено, але це не стає шляхом до полегшення. Що Вам робити в період цвітіння амброзії? Залишити країну на пару місяців? Це, як правило, здійснити проблематично. Тому необхідно звертатися до фармацевтичної продукції, здатної повернути Вас до нормального способу життя, спокійного сну. Ознайомтесь з наступною інформацією по лікуванню алергічного риніту:
  • Найважливіше – ЮЛАЙЗЕР з назальною канюлею (загубник не підходить). Максимально комфортною для Вас стане модель небулайзера Ulaizer™ Air. Цей небулайзер ультракомпактний, заряджається від автомобільного акумулятора або може працювати від звичайного акумулятора, що входить до комплектації;
  • Lorde® hyal – знахідка для Вас. Видалить алерген зі слизової носа (немає алергену - немає алергії), допоможе слизовій носа відновитися за рахунок наявності гіалуронової кислоти;
  • Якщо в розпал цвітіння / виділення рослинами пилку ніщо не забезпечує Вам спокійний сон і нормальний спосіб життя, Вам показано призначення глюкококортикостероїдів (ГКС), які усунуть запалення, забезпечать таке бажане вільне дихання!
  • Ну, а якщо часте використання гормональних або судиннозвужувальних препаратів привело Вас до носових кровотеч, Вам допоможе АКК®АКК® зупинить кровотечу (при значній кровотечі обов’язково зверніться до лікаря), захистить від зараження вірусною інфекцією, адже алергічне запалення сприяє потраплянню вірусної інфекції!

Перед застосуванням препаратів для усунення зазначених симптомів проконсультуйтеся, будь ласка, з лікарем або провізором.

Муковісцидоз
Муковісцидоз – генетичне захворювання, обумовлене мутацією генів. Синонім – кістозний фіброз. Визначається наявність цього захворювання у людини, як правило, вже в ранньому дитячому віці – 70% випадків муковісцидозу виявляються протягом перших двох років життя. Існує кілька форм цього захворювання, одна з яких – легенева. При цій формі захворювання у людини утруднений процес відходження мокроти. В силу особливостей формування мокротиння у людей з муковісцидозом, потрібна «важка артилерія муколітиків», для того щоб домогтися розрідження та відходження мокротиння. До муколітиків з вираженою дією щодо розрідження мокротиння відносять Okistar hyal 7. Інгаляції Okistar hyal 7 проводять 2 рази на день або по мірі необхідності. При відчутті дискомфорту під час інгаляції (першіння в горлі, задишка) рекомендовано використовувати Lorde® hyal. Для інгаляцій і дорослим, і дітям краще використовувати загубник, оскільки він дозволяє впливати більшою мірою на нижні дихальні шляхи.

Перед застосуванням препаратів для усунення зазначених симптомів проконсультуйтеся, будь ласка, з лікарем або провізором.

Пневмонія
Пневмонія, або запалення легенів, – серйозне захворювання, що вимагає спостереження лікаря. Середньотяжкі та тяжкі форми пневмоній найчастіше лікують в умовах стаціонару внаслідок високої ймовірності розвитку ускладнень, особливо у дітей раннього віку. Найбільш поширені прояви запалення легенів – це підвищення температури тіла, кашель, загальна слабкість, нездужання. На додаток до основної терапії з метою посилення антимікробної терапії та скорочення термінів захворювання рекомендовано використовувати інгаляції Декасан® (1-2 небули) 2 рази на день протягом 7-10 днів. При необхідності полегшити відходження мокротиння призначаються муколітики – інгаляції Lorde® hyal (дітям до 6 років) 2 рази на день протягом 4-7 днів. Інгаляційний шлях доставки муколітиків забезпечує швидкий ефект і мінімальний ризик розвитку побічних реакцій. Для інгаляцій і дорослим, і дітям краще використовувати загубник, оскільки він дозволяє впливати більшою мірою на нижні дихальні шляхи.

Перед застосуванням препаратів для усунення зазначених симптомів проконсультуйтеся, будь ласка, з лікарем або провізором.

Бронхіт
Найчастішими проявами бронхіту є підвищення температури тіла, кашель. Кашель на початку захворювання часто буває сухим, з малою кількістю мокротиння або без нього. Із застосуванням муколітичної терапії і правильним режимом прийому рідини, кашель стає вологим, з легшим відходженням мокротиння. Мокротиння на початку захворювання прозоре, слизове; із прогресуванням захворювання мокротиння може набувати жовтуватого відтінку або навіть зеленого кольору, що свідчить про приєднання бактеріальної мікрофлори до інфекційно-запального процесу. При появі прожилок крові в мокротинні зверніться, будь ласка, до лікаря. ОСНОВНА НЕБУЛАЙЗЕРНА ТЕРАПІЯ:
  • Інгаляції Декасан® (1-2 небули на інгаляцію) 2 рази на день протягом 4-7 днів.
  • З противірусної метою: АКК® (інгаляції або краплі в ніс) до 8 рази в день протягом 4-7 днів.
СИМПТОМАТИЧНА ТЕРАПІЯ
  • Для розрідження і виведення мокротиння з дихальних шляхів використовувати інгаляції Lorde® hyal (дорослим і дітям старше 6 років) 2 рази на день протягом 4-7 днів.
  • Інші симптоматичні засоби (жарознижувальні, судинозвужувальні та інші) – за рекомендацією лікаря.

Перед застосуванням препаратів для усунення зазначених симптомів проконсультуйтеся, будь ласка, з лікарем або провізором.

Фарингіт
Фарингітом прийнято називати інфекційно-запальний процес в горлі, а точніше на слизовій задньої стінки глотки. Якщо під час огляду зіву Ви виявили наліт на мигдаликах (він може бути ледь помітним), Ви маєте справу з ангіною, і ми рекомендуємо звернутися до лікаря для уточнення діагнозу. Це пов'язано з тим, що ангіна входить до структури дуже серйозних захворювань, які за відсутності відповідної терапії, можуть мати тяжкі наслідки. До таких захворювань, в першу чергу, належать дифтерія та інфекційний мононуклеоз. Як проявляється фарингіт? Перш за все це біль у горлі, першіння. Ця симптоматика може поєднуватися з підвищенням температури тіла, покашлюванням, загальною слабкістю. У цілому, фарингіт є проявом ГРВІ, грипу, і, як ми звикли неправильно називати, застуди. На додаток до основної і симптоматичної терапії рекомендовано використовувати інгаляції Декасан® (1-2 небули) 2 рази на день протягом 7-10 днів. З противірусної метою: АКК® (спосіб введення відповідно до інструкції) до 8 рази в день протягом 4-7 днів. Для інгаляції і дорослим, і дітям краще використовувати маску; це дозволяє впливати більшою мірою на верхні дихальні шляхи.

Перед застосуванням препаратів для усунення зазначених симптомів проконсультуйтеся, будь ласка, з лікарем або провізором.

Профілактика грипу та ГРВІ в осінньо-зимовий період
Відомо, що найкраще лікування – це профілактика. У нашій країні ми рідко вдаємося до профілактичних заходів. Як правило, починаємо турбуватися про своє здоров'я, коли вже стикаємося з наявним фактом хвороби. Хвороба - стан, який дешевше і простіше попередити. Не кажучи вже про те, що наслідків для нашого щоденного способу життя при застосуванні профілактичних заходів немає взагалі ніяких. Для профілактики захворювання ми не беремо лікарняний, не припиняємо ходити на заняття, на роботу... і, до того ж, не стаємо джерелом інфекції для оточуючих нас рідних (в тому числі дітей), близьких і просто випадкових знайомих. Ми ніби то кажемо інфекції: «Я для тебе тупикова гілка розвитку». І вона, інфекція, обходить нас стороною, знаходячи собі іншу «жертву» для життя й еволюції, людину, яка завчасно не подбала про профілактику ГРВІ і грипу. Без прийому пігулок і порошків профілактику ГРВІ і грипу можна здійснити за допомогою:
  • АКК® (шлях введення відповідно до інструкції) 1-2 рази на день протягом 7-10 днів в «небезпечний» сезон ризику зараження (осінь-зима).
  • промивання носа Nasisoft 2 рази на день протягом 7-10 днів. Шляхом змивання зі слизової носа мікроорганізмів (елімінації) добиваємося того, що у вірусів і бактерій не залишається жодних шансів приєднатися до слизової і викликати процес інфекційного запалення. Процес прикріплення мікробів значно погіршує гіалуронова кислота, яка входить до складу Nasisoft.
Гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ), грип і звичайна застуда
Ці захворювання найчастіше трапляються в нашому житті і житті наших близьких. З настанням холодів практично кожен із нас час від часу потрапляє під владу станів. Хоча й зазвичай короткотривалих, але, тим не менш, виснажливих. Що робимо ми найчастіше? Йдемо в аптеку за протизастудними препаратами / порошками / таблетками, які нададуть нам бажаний полегшуючий ефект. Полегшуючий, але лише симптоматичний. Протизастудні порошки і таблетки не містять компоненти, які борються з причиною захворювання – інфекцією. Фармацевтика пішла вперед і запропонувала ринку продукти з радикальним і безпечним рішенням проблеми ГРВІ та грипу. Це інгаляційні противірусні препарати і препарати-антисептики, які:
  1. знищують віруси та бактерії;
  2. діють місцево, тому значно безпечніші за прийом пігулок.
Про симптоми ГРВІ / грипу / застуди. Найбільш поширеними проявами є підвищення температури тіла, біль у горлі, першіння, кашель, чхання, нежить, ломота в тілі, головний біль. ОСНОВНА НЕБУЛАЙЗЕРНА ТЕРАПІЯ:
  • Інгаляції Декасан® (1-2 небули на інгаляцію) 2 рази на день протягом 4-7 днів.
  • З противірусної метою: АКК® (шлях введення відповідно до інструкції) до 8 рази в день протягом 4-7 днів.
СИМПТОМАТИЧНА ТЕРАПІЯ:
  • Для розрідження і виведення мокротиння з дихальних шляхів використовувати інгаляції Lorde® hyal (дорослим і дітям старше 6 років) 2 рази на день протягом 4-7 днів.
  • Інші симптоматичні засоби (жарознижувальні, судинозвужувальні та інші – за рекомендацією лікаря).

Перед застосуванням препаратів для усунення зазначених симптомів проконсультуйтеся з лікарем або провізором.

Закриваючи дане вікно, Ви погоджуєтесь, що ознайомилися з нижче наведеною інформацією.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!
arrow-top
0
    0
    Корзина
    Ваша корзина пуста