FAQ

Питання, пов'язані з вибором небулайзера Юлайзер™
Продивитись відповіді
Сховати всі
  1. Чим DDPI (дозований інгалятор сухого порошку) відрізняється від небулайзера?

    Дозований інгалятор сухого порошку призначений для лікування захворювань нижніх дихальних шляхів. Апарат виробляє лікарський засіб у формі сухого порошку, який після глибокого вдиху потрапляє в легені.

    Однак:

    • Правильний вдих за допомогою DDPI можуть зробити лише 46% дорослих;
    • Більше 70% аерозолю, який виробляє DDPI, осідає в роті та горлі, і лише менше 30% досягає легенів;
    • Щоб доставити ліки в легені, потрібна досить висока об’ємна швидкість при вдиху.

    Застосування небулайзера, у свою чергу, має такі переваги:

    • Вища концентрація лікарського засобу утворюється в дихальних шляхах.
    • Немає необхідності координувати вдих і всмоктування аерозольних мікрочастинок.
    • Можна застосовувати у важких станах (загострення астми), літніх людей, немовлят і пацієнтів із сплутаністю свідомості.
    • Фракція продукту, що осідає в ротово-глотковій порожнині, незначна: понад 70% аерозолю досягає легень.
    • Зменшення загальної дози продукту.
    • Аерозольна хмара не містить палива.
    • Користуватися небулайзером досить просто.
    • Лікарський засіб передається безпосередньо в дихальну систему (орган, який потребує лікування).
    • Більш ефективна аерозольна форма препарату.
    • Для інгаляції можна використовувати різні лікарські порошки, суспензії, розчини та комбіновані засоби.
    • Початок дії ліків, які приймаються за допомогою інгалятора, очікується протягом 5-10 хв.
    • Для отримання терапевтичного ефекту потрібна менша доза препарату порівняно з іншими методами лікування.
    • Системних побічних ефектів практично немає.

    На відміну від ДДПІ, інгалятор theat-home ефективний не тільки при бронхіальній астмі, бронхіті, але і при ларинготрахеїті, застуді, ГРИПІ, ГРВІ, а також може використовуватися для профілактики ГРВІ. Область застосування Ulaizer™ значно ширша, ніж у дозованого інгалятора.

  2. Які розміри частинок продукує небулайзер моделі Юлайзер™ Home?

    Інгалятор для дітей і дорослих Юлайзер™ Home продукує мікрочастинки розміром від 0,5 мкм до 10 мкм (за європейськими стандартами всі компресорні небулайзери повинні мати однакові технічні характеристики). Респірабельна фракція – не менше 70%.

  3. Як часто необхідно міняти небулайзерну камеру і складові частини апарату?

    При регулярному використанні міняти небулайзерну камеру необхідно раз на рік, а складові частини – кожні півроку або по мірі необхідності.

  4. Чи є протипоказання до застосування небулайзерів?

    Інгаляції з небулайзером не проводять пацієнтам з індивідуальною непереносимістю аерозольної форми медикаментозних препаратів, а також при таких діагнозах:

    • аритмія;
    • різні ступені серцевої недостатності;
    • пневмоторакс;
    • наявність легеневих кровотеч.
  5. Коли при небулайзерній терапії краще використовувати маску, а коли загубник?

    Маска в комплекті небулайзера призначена для лікування захворювань носа і ротоглотки. Вона забезпечує можливість доставляти лікарський препарат у носову порожнину в тому числі, яку не покриває загубник.

    У свою чергу загубникпідійде для лікування захворювань трахеї та нижніх дихальних шляхів.

  6. Який небулайзер краще вибрати для лікування алергічної закладеності носа?

    Важливим моментом при виборі інгалятора є тип захворювання у пацієнта, а саме: в який відділ дихальних шляхів потрібно доставити аерозоль за допомогою небулайзера. Для лікування алергічної закладеності носа підійде будь-яка модель Юлайзер™ з дисперсністю від 6 мкм і вище.

  7. Який небулайзер підійде для лікування гаймориту і трахеїту?

    Для лікування гаймориту і трахеїту рекомендуємо купити небулайзер Юлайзер™ будь-якої моделі. Аерозольні мікрочастинки, на які розбиває лікарський препарат Юлайзер™, мають різні розміри по дисперсності. Це дозволяє доставляти лікарські засоби в носоглотку, ротоглоткута легені для лікування захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів.

  8. Який інгалятор краще купити для маленької дитини?

    Компресорний інгалятор Юлайзер™ Air+ підходить для лікування всіх членів сім’ї: від немовлят до людей похилого віку. Він з більш тихою роботою компресора і займає менше часу на процедуру інгаляції. У комплект входить дитяча маска, яку дуже зручно використовувати для маленьких дітей.

  9. Який інгалятор Юлайзер™ краще придбати для використання в домашніх умовах?

    Рекомендуємо звернути увагу на модель Юлайзер™ Home. Цей інгалятор має доступну вартість і підходить для використання в домашніх умовах. Його можна застосовувати при різних захворюваннях дихальних шляхів, від респіраторних вірусних інфекцій до важких системних захворювань (туберкульоз, муковісцидозта інші).

    На апарат Юлайзер™ Home діє гарантія 2 роки, а в разі втрати або поломки комплектуючих їх легко можна замінити новими. При поломці компресора або самого апарату ми виконуємо заміну за умови, що причиною стало не фізичне пошкодження інгалятора: впав, розбився, тріснув та інше. Інформаційна підтримка компанії-виробника здійснюється через сайт ulaizer.com та інші способи комунікації.

  10. Юлайзер™ Home паровий чи ні?

    Юлайзер™ Home– це не паровий інгалятор, а небулайзер. Він перетворює медичну рідинуна аерозоль за допомогою компресора. Завдяки цьому в ньому можна використовувати значно більшу кількість ліків, ніж в паровому.

  11. Чим Юлайзер™ Home відрізняється від Юлайзер™ Air+?

    Моделі компресорних небулайзерів Юлайзер™ Home і Юлайзер™  Air+ підходять для домашнього використання. При цьому інгалятор Юлайзер™  Air+ відрізняється компактним розміром, має спеціальну сумку для зберігання комплектуючих  та компресора.  Детальніше про особливості цих моделей можна дізнатися з порівняльної таблиці за посиланням.

Питання по сервісному обслуговуванню
Продивитись відповіді
Сховати всі
  1. Юлайзер™ Home після 10 хвилин роботи перегрівається і вимикається. З чим це пов’язано?

    Для виявлення проблеми рекомендується включити Юлайзер™ без комплектуючих (від’єднати повітряну трубку й інші комплектуючі) і подивитися, яка тривалість роботи без них.

    У нормальному режимі інгалятор для домашнього використання Юлайзер™ повинен пропрацювати без зупинки близько 40 хвилин.

    Якщо через 10 хвилин він відключиться, значить, несправність в самому Юлайзер™. В цьому випадку необхідно зв’язатися з представником у Вашому місті. Він допоможе знайти рішення в даній ситуації.

  2. У комплекті було дві небулайзерні камери (синього і зеленого кольору). Вони всередині різні. Для чого потрібна синя (складається з двох частин) і для чого зелена (складається з трьох частин)?

    Небулайзерна камера синього кольору йде в стандартному комплекті Юлайзер™ Home. Зелена небулайзерна камера – це змінний аксесуар.

    За принципом дії обидві камери однакові, вони розпилюють лікарські засоби з однаковою дисперсністю.

    Термін використання комплектуючих становить від 3 до 6 місяців, потім необхідна заміна.

  3. При включенні небулайзера пар не йде через маску. В чому може бути причина?

    При відсутності подачі пари через маску проблема може бути пов’язана як з апаратом, так і з комплектуючими. Спробуйте відключити комплектуючі (повітряну трубку) і перевірити подачу пару. Якщо все добре, значить проблема в комплектуючих, які можна замінити. Якщо пар не подається, проблема в самому апараті. В цьому випадку необхідно зв’язатися з представником компанії у Вашому місті для консультації.

  4. Дуже маленька сила розпилення. Чи можна це виправити і з чим це може бути пов’язано?

    Для з’ясування причини необхідно звернутися до нашого представникав Вашому місті, заповнивши контактну форму. Попередньо рекомендується відключити комплектуючі (повітряну трубку) і звернути увагу на силу потоку самого апарату. Якщо з нею все нормально, то, можливо, у Вас пошкоджені комплектуючі (повітряна трубка, камера: обов’язково в камері перевірте наявність кольорового елемента, через його відсутність розпилення неможливе).

  5. Відсутня подача пару з небулайзера. З чим це може бути пов’язано?

    Якщо не подається пар, необхідно виконати наступні дії:

    1. Перевірити цілісність камери і наявність кольорового “елементу” в самій камері, з цим Вам допоможе відео за посиланням https://www.youtube.com/.
    2. Якщо нічого не змінилося, тоді необхідно перевірити повітряну трубку, яка з’єднує камеру з самим апаратом.Для цього від’єднайте трубку та перевірте, як відбувається вихід повітря, чи нічого не заважає.
    3. Якщо небулайзерна камера використовується тривалий час, замініть її на нову. Це може відновити подачу аерозолю, а також збільшити продукцію аерозолю. Так як камера виготовляється з матеріалуякий зношується, необхідно її регулярно змінювати.
    4. Якщо проблему виявити все ще не вдалося, несправність може бути в самому апараті. В цьому випадку необхідно зв’язатися з представником компанії у Вашому місті для консультації.
  6. Через якийсь час після інгаляції в трубці утворюється конденсат. З цим треба щось робити?

    Невелика кількість конденсату може утворюватися в трубці-повітропроводі через атмосферну вологістьта перепади температури. Залишайте компресор без небулайзера включеним на кілька хвилин кожен раз після інгаляції, щоб просушити трубку.

  7. Зіпсували резервуар для ліків (небулайзерну камеру), чи можна придбати його окремо або відремонтувати?

    Небулайзерну камеру можна придбати в наборі аксесуарів (Малий набір для інгаляції Юлайзер™). Замінити камеру на нову можна самостійно.

  8. Чи можна в аптеці купити окремо фільтри для небулайзера?

    Змінні фільтри можна купити в комплекті Юлайзер™ набір КИТ.

  9. Загубилась насадка, як бути?

    Змінні насадки можна придбати в комплекті аксесуарів для небулайзера Юлайзер™ в одній з аптек Вашого міста.

  10. Чи можна купити розпилювач (небулайзерну камеру) окремо?

    Небулайзерну камеру для апарату Юлайзер™ можна придбати в наборі аксесуарів (Малий набір для інгаляції Юлайзер™ або набір КИТ).

  11. Куди звертатися в разі несправностей інгалятора Юлайзер™?

    Якщо ви зіткнулися з несправностями при використанні інгалятора Юлайзер™, зверніться до нас через форму зворотного зв’язку на нашому сайті.

    https://ulaizer.com.ua/contacts-page/

Питання по гігієні небулайзера
Продивитись відповіді
Сховати всі
  1. Якщо аксесуари до Юлайзер™ кип’ятити кожен день після використання, на їх стінках утворюється білий наліт. Чи може це бути небезпечним?

    Запрещается кипятить любые аксессуары к Юлайзеру™ (камера, маска, загубник и пр.).

  2. В інструкції сказано, що ввечері потрібно дезінфікувати частини небулайзерної камери та інші комплектуючі розчином оцту. Маску теж потрібно дезінфікувати оцтом? Вона не буде від цього псуватися? Чи можна використовувати для дезінфекції маски перекис водню?

    Після використання всі деталі небулайзера, включаючи маску, обробляються розчином оцту/замочуються в розчині Декасан або обробляються мильним розчином, після чого насухо витираються. Маска зроблена з такого матеріалу, який не зіпсується від подібного догляду.

    Комплектуючі при частому використанні необхідно міняти 1 раз в квартал – 1 раз в півроку, все залежить від частоти використання.

  3. Як дезінфікувати, стерилізувати окремі деталі небулайзера (загубник, маску і небулайзерну камеру)? В інструкції згадується тільки розчин оцту. Чи є інші методи?

    Для обробки комплектуючих небулайзера можна використовувати р-н Декасан® у флаконах. Розводити в співвідношенні: 1 частина Декасан® на 3 частини води. В цей розчин необхідно занурити деталі на 20-30 хвилин.

    Декасан® – це антисептик широкого спектру дії, останнє покоління ПАР. Широко використовується для обробки ран і порожнин у багатьох фахівців: хірургів, ЛОР-лікарів, травматологів та інших.

  4. Чи потрібно промивати (а ввечері дезінфікувати розчином оцту) повітряну трубку?

    Ні, повітряну трубку не обов’язково обробляти після кожної інгаляції. Досить робити дезінфекцію один раз на місяць і замінювати трубку 2 рази в рік.

  5. Як правильно очищати маску після того, як перша дитина закінчила інгаляцію (щоб дати подихати другій)? Чи достатньо просто промити теплою водою або потрібно якийсь дезінфікуючий засіб?

    Маску після використання слід обробляти теплою водою з мильним розчином, білим оцтом або використовувати замочування в розчині Декасан, а потім протирати паперовим рушником. Для інгаляції іншої дитини необхідно використовувати іншу маску.

  6. Чому небулайзерну камеру рекомендують міняти мінімум щороку?

    Небулайзерта насадка на сопло – частини, що активно використовуються і піддаються великим термічним та механічним навантаженням. Щоб інгаляція не втратила своєї ефективності, діаметр сопла повинен відповідати стандарту. Після тривалого використання розмір сопла змінюється, що може погіршити якість аерозолю. Саме тому рекомендується міняти небулайзерну камеру щороку.

  7. Чому небулайзерну камеру та інші комплектуючі (загубник, маска) не рекомендують використовувати кільком людям одночасно?

    Необхідно, з метою особистої гігієни, використовувати небулайзерну камеру і комплектуючі індивідуально, щоб уникнути інфікування через дані аксесуари іншої людини, яка буде їх використовувати.

  8. Чи обов’язково виливати залишок ліків з небулайзерної камери і промивати/протирати її?

    Залишок лікарських препаратів краще виливати, щоб максимально виключити ризик контамінації та передачі мікробів. Обробляти камеру можна теплою водою з мильним розчином/білим оцтом/Декасаном, потім її потрібно протерти сухим/паперовим рушником.

Питання, пов'язані з інгаляційною терапією
Продивитись відповіді
Сховати всі
  1. Препарати Лорде гіаль гіпер, Лорде гіпер, Лорде макс, Лорде гіаль макс та Лорде ізо – не можу знайти в аптеці, пропонують схожі, але трохи інші назви?

    Для кращого розуміння продуктів лінійки Лорде було внесено зміни в їх назви, а також в упаковки. Так, Лорде Гіаль Гіпер зараз називається коротше – Лорде® Гіаль. Лорде Гіаль Макс було перейменовано в Окістар Гіаль 7Лорде Ізо, що призначений для санації носової порожнини, тепер називається Назісофт.

  2. Чи можна проводити інгаляції при викривленні носової перегородки, якщо при цьому є набряклість?

    При викривленні носової перегородки рекомендується використовувати маску або назальну канюлю для інгаляції.
    Для зняття набряклості необхідно проконсультуватися з лікарем, щоб зрозуміти, з чим пов’язаний набряк: алергічна реакція, запальний процес і т.д.
    Від діагнозу і залежить вибір препарату.

  3. Чи підійде Юлайзер™ Home для лікування бронхіальної астми? Чи є у нього додаткові розпилювачі з різним розміром частинок?

    Так, Юлайзер™ Home можна застосовувати для лікування бронхіальної астми. Регулятор не потрібен, оскільки апарат розпилює частинки необхідного розміру, які осідають в найдрібніших бронхах.

  4. Чи ефективно використовувати небулайзер при хворобах верхніх дихальних шляхів. Або небулайзер варто використовувати тільки при хворобах нижніх дихальних шляхів?

    Аерозольна хмара від компресорного небулайзера Юлайзер™ містить частинки від 0,5 мкм до 10 мкм, які, в свою чергу, осідають в різних відділах дихальної системи. Частинки розміром від 0,5 мкм до 5 мкм осідають в нижніх відділах, від 5 мкм до 10 мкм – у верхніх відділах дихальних шляхів.

    Тобто, при всіх захворюваннях органів дихання небулайзерна терапія є найефективнішим методом лікування. З Юлайзер™ ліки діють там, де потрібно!

  5. Чи підходить Юлайзер™ для лікування фарингіту і тонзиліту?

    Так, інгалятор дитячий і для дорослих Юлайзер™ підходить для терапії захворювань ЛОР-органів.

  6. Чи можу я робити інгаляцію Декасаном®, безпосередньо купивши розчин 0.02% 100 мл? Чи потрібно його розводити? І навіщо необхідні небули? Вони підходять для дітей?

    Препарат Декасан® підходить для інгаляцій дітям (див. інструкцію з вікового аспекту) та дорослим. Для інгаляцій препарат випускається в стерильних контейнерах ; саме в такій формі ліки і слід використовувати.

  7. Які ліки можна використовувати при гаймориті?

    Гайморит – це серйозне захворювання. Лікуванням його необхідно займатися тількимаючи рекомендації лікаря. Не займайтеся самолікуванням! Якщо мова йде про профілактику гаймориту, тоді можна використовувати для інгаляцій через назальну канюлю Декасан® в небулах– теж за погодженням з лікарем.

  8. Які ліки можна використовувати для профілактики захворювань дихальних шляхів у дорослих?

    Для профілактики вищезазначених захворювань у дорослих за допомогою Юлайзера™ можна використовувати АКК® (вірусний та ГРВІ-бар’єр, що блокує проникнення та розмноження вірусів в організмі людини) та Декасан® небули (перший інгаляційний антисептик широкого спектру дії, що дозволяє швидке лікування хвороби) , у разі перших симптомів захворювання. Тривалість інгаляції від 7 до 15 хвилин. Виконувати слід 2-3 десь у день.

  9. Які препарати підійдуть для усунення мокрого кашлю і розрідження слизу, що скупчився в носових порожнинах?

    Для розрідження слизових носової порожнини і для усунення мокрого/вологого кашлю можна використовувати Лорде® Гіаль, по 1 небулі 2 р/день (розводити з натрію хлоридом не треба).

  10. Які препарати можна застосовувати для профілактики простудних захворювань?

    Для профілактики простудних захворювань можна використовувати препарат АКК®, закрапувати у ніс по 3-4 краплі 3-4 рази на день.

  11. Які ліки для Юлайзер™ ви порадите при алергічному кашлі та алергічному риніті?

    У таких випадках необхідно використовувати, в першу чергу, спеціалізовані препарати – рецептурні або безрецептурні, які повинен призначити лікар. Серед безрецептурних препаратів для симптоматичного лікування можна виділити наступні:

    • для усунення кашлю Лорде® Гіаль по 1 небулі 2 р/день;
    • для зняття набряку і закладеності носа у вигляді закапування або інгаляції через назальну канюлю Лорде® Гіаль по 1 небулі 2 рази в день;
    • для санації носової порожнини також шляхом закапування або інгаляцій рекомендується використовувати Назісофт (ізотонічний сольовий розчин з гіалуроновою кислотою).

    Проводити інгаляції рекомендується за допомогою маски, щоб охопити носоглотку, ротоглоткута легені.

  12. Чи можна за допомогою Юлайзер™ вилікувати аденоїдит?

    Інгалятор для дитини і для дорослого – це спосіб ефективної доставки ліків у дихальні шляхи. Самі препарати для такого захворювання, як аденоїдит, повинен виписувати лікар. У цій ситуації необхідно порадити використовувати маску, що дозволить обробити всю поверхню носоглотки і ротоглотки лікарським засобом.

  13. Можна використовувати небулайзер при пневмонії?

    Так, при пневмонії можна використовувати небулайзерну терапію.

    Препарати, які можуть використовуватися, містять в інструкціях показання для інгаляційного застосування, зокрема для лікування пневмонії. Це можуть бути інгаляційні антисептики, муколітики, противірусні препарати.

    Такі захворювання, як пневмонія, не піддаються самостійному лікуванню тільки інгаляційним шляхом. Призначення препаратів і дозування необхідно уточнювати у лікаря.

  14. Наскільки ефективне лікування небулайзером Юлайзер™ ГРЗ?

    Купити інгалятор Юлайзер™ можна для профілактики і терапії ГРЗ в домашніх умовах. При правильному підборі препаратів таке лікування досить ефективне.

    При появі симптомів респіраторної інфекції лікарем інгаляційно може бути призначений Декасан® а для полегшення відходження мокротиння при кашлі – інгаляції з Lorde® Hyal згідно інструкції).

    Для профілактики симптомів ГРВІ лікар може призначити АКК®  закрапувати у ніс згідно з інструкцією.

    Всі інгаляції рекомендується проводити за допомогою маски, щоб охопити носоглотку, ротоглотку і легені. У кожного пацієнта повинен бути індивідуальний аксесуар.

  15. Чи можна застосовувати Юлайзер™ для лікування нежиті? Які препарати необхідно використовувати?

    Юлайзер™ розпилює мікрочастинки різної дисперстності, які осідають в порожнині верхніх та нижніх дихальних шляхів. Тому він ефективний і для лікування нежиті. Регулярні інгаляції для дітей і дорослих можна проводити з такими препаратами, в разі, якщо їх призначив Вам лікар: Декасан® небули (1-2 небули на інгаляцію).

  16. Чи сприяє безперервне розпилювання великим втратам препарату?

    Цього можна уникнути, якщо не виймати з ротової порожнини під час видиху мундштук. Потрібно намагатися видихати тільки через клапан видиху. Якщо використовується маска для інгаляції, вона повинна щільно прилягати до обличчя, доставляючи весь обсяг ліків за призначенням.

  17. Чи можна використовувати воду Боржомі як лікарський препарат для Юлайзер™ Home?

    Ми не рекомендуємо використовувати мінеральні води, оскільки вони не піддаються належній очистці, а концентрація мікроелементів в них не нормована. Внаслідок їх застосування може відбуватися додаткове інфікування пацієнта, так як мінеральна вода нестерильна. Тому перебіг захворювання може погіршитися або може виникнути рецидив хвороби в майбутньому.
    Для використання в небулайзері підходять тільки ті препарати, які призначені для інгаляційної терапії (випускаються в небулах). Якщо Ви застосовуєте небулайзер при кашлі, для зволоження і муколітичного ефекту, ми рекомендуємо Лорде Гіаль.

  18. Чи підходять для інгаляції розчини хлорфіліпту, ротокану?

    Ми не рекомендуємо використовувати для інгаляцій через компресорний небулайзер препарати, не призначені для інгаляційного застосування (це відображається в інструкції). При використанні через небулайзерхлорфіліптучиротокану залишкові частинки від трав’яних розчинів (осад, який видно у флаконі) можуть залишатися в легенях (особливо в бронхіолах й альвеолах), щоможе призвести до виникнення небажаних явищ.

  19. Чи можливо використовувати для інгаляційної терапії ефірні масла і трав’яні відвари/настої?

    Для інгаляцій з небулайзером не можна використовувати ефірні масла і трав’яні відвари.

  20. Які лікарські препарати підходять для інгаляцій через небулайзер?

    З приводу ліків для інгаляційнеобхідно радитися зі своїм лікарем. Оскільки він поставив діагноз і знає особливості протікання хвороби, він зможе підібрати препарат і відповідне дозування. При цьому для компресорного небулайзера торгової марки Юлайзер підходить максимально широкий спектр препаратів. Існує також перелік ліків, які не рекомендується застосовувати. Це сиропи від кашлю, настойки для полоскання, ефірні масла, відвари трав, мазі і подібне. Вони можуть стати причиною бронхоспазмута сприяти пошкодженню апарата.

  21. Скільки мл розчину необхідно для проведення інгаляції?

    Мінімальна кількість розчину в камері – 2 мл, максимальна – 6 мл.

  22. Яка повинна бути тривалість самої інгаляції і періодичність?

    Інгаляція триває в середньому від 7 до 12 хвилин.

    Небулайзер для дітей та дорослих Юлайзер™ можна використовувати без обмеження. Інгаляції проводять прописаним лікарем препаратом від 2 до 4-х разів на день. Безперебійно апарат може працювати до 40 хвилин, після чого йому необхідно дати «відпочити» близько 30 хвилин, щоб охолов компресор. Навіть якщо Ви будете довше робити інгаляції, на всіх апаратах торгової марки Юлайзер™ встановлений захист від перегріву. При перегріванні він автоматично відключиться. В цьому випадку необхідно витягти вилку з розетки і не включати апарат протягом години.

Закриваючи дане вікно, Ви погоджуєтесь, що ознайомилися з нижче наведеною інформацією.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!
arrow-top
0
    0
    Корзина
    Ваша корзина пуста