Політика повернення

Це зразок сторінки.

Огляд

Наша політика відшкодування та повернення діє протягом 30 днів. Якщо після покупки минуло 30 днів, ми не можемо запропонувати вам повне відшкодування або обмін.

Щоб мати право на повернення, ваш товар має бути невикористаним і перебувати в тому самому стані, в якому ви його отримали. Він також повинен бути в оригінальній упаковці.

Декілька видів товарів не підлягають поверненню. Швидкопсувні товари, такі як продукти харчування, квіти, газети чи журнали, поверненню не підлягають. Ми також не приймаємо продукти, які є предметами інтимної або санітарної гігієни, небезпечні матеріали або легкозаймисті рідини чи гази.

Додаткові товари, що не підлягають поверненню:

  • Подарункові картки
  • Програмні продукти, які можна завантажити
  • Деякі засоби для здоров’я та особистої гігієни

Щоб завершити повернення, нам потрібна квитанція або підтвердження покупки.

Не повертайте покупку виробнику.

Існують певні ситуації, коли надається лише часткове відшкодування:

  • Книга з очевидними слідами використання
  • CD, DVD, касета VHS, програмне забезпечення, відеогра, касета або вінілова платівка, які було відкрито.
  • Будь-який предмет не в оригінальному стані, пошкоджений або відсутній з причин, не пов’язаних з нашою помилкою.
  • Будь-який товар, який повертається більше ніж через 30 днів після доставки

Повернення коштів

Після того, як ваше повернення буде отримано та перевірено, ми надішлемо вам електронний лист, щоб повідомити, що ми отримали ваш повернутий товар. Ми також повідомимо вас про схвалення або відхилення вашого відшкодування.

Якщо вас буде схвалено, ваше відшкодування буде оброблено, і кредит буде автоматично застосовано до вашої кредитної картки або початкового способу оплати протягом певної кількості днів.

Відшкодування із запізненням або їх відсутність

Якщо ви ще не отримали відшкодування, спочатку ще раз перевірте свій банківський рахунок.

Тоді зв’яжіться з компанією, яка видала вашу кредитну картку, може минути деякий час, перш ніж ваше відшкодування буде офіційно опубліковано.

Далі зверніться до свого банку. Часто потрібно деякий час на обробку, перш ніж опублікувати відшкодування.

Якщо ви зробили все це, але ще не отримали відшкодування, зв’яжіться з нами за адресою {email address}.

Розпродаж

Поверненню підлягають лише товари зі звичайною ціною. Товари, які розпродажі не підлягають відшкодуванню.

Обмін

Ми замінюємо елементи, лише якщо вони несправні або пошкоджені. Якщо вам потрібно обміняти його на той самий товар, надішліть нам електронний лист на адресу {email address} і надішліть товар на адресу: {physical address}.

Подарунки

Якщо товар було позначено як подарунок під час покупки та відправлення безпосередньо вам, ви отримаєте подарунковий кредит на суму повернення. Після отримання поверненого товару вам буде надіслано подарунковий сертифікат.

Якщо товар не був позначений як подарунок під час покупки або дарувальник відправив замовлення собі, щоб передати вам пізніше, ми надішлемо відшкодування дарувальнику, і він дізнається про ваше повернення.

Повернення доставки

Щоб повернути продукт, ви повинні надіслати його на адресу: {фізична адреса}.

Ви несете відповідальність за сплату витрат на доставку для повернення свого товару. Вартість доставки не повертається. Якщо ви отримаєте відшкодування, вартість зворотної доставки буде вираховано з вашого відшкодування.

Залежно від того, де ви живете, час, який може знадобитися для того, щоб ваш обмінений продукт дістався до вас, може відрізнятися.

Якщо ви повертаєте дорожчі товари, ви можете скористатися службою доставки, яку можна відстежити, або придбати страховку. Ми не гарантуємо, що отримаємо повернений товар.

Потрібна допомога?

Зв’яжіться з нами за адресою {email}, якщо у вас виникнуть запитання щодо відшкодування та повернення.