Питання-відповідь

Питання, пов'язані з вибором небулайзера Юлайзер™
Продивитись відповіді
Сховати всі
 1. Чим Юлайзер™ Home відрізняється від Юлайзер™ Air+?

  Моделі компресорних небулайзерів Юлайзер™ Home і Юлайзер™  Air+ підходять для домашнього використання. При цьому інгалятор Юлайзер™  Air+ відрізняється компактним розміром, має спеціальну сумку для зберігання комплектуючих  та компресора.  Детальніше про особливості цих моделей можна дізнатися з порівняльної таблиці за посиланням.

   

   
 2. Юлайзер™ Home паровий чи ні?

  Юлайзер™ Home– це не паровий інгалятор, а небулайзер. Він перетворює медичну рідинуна аерозоль за допомогою компресора. Завдяки цьому в ньому можна використовувати значно більшу кількість ліків, ніж в паровому.

 3. Який інгалятор Юлайзер™ краще придбати для використання в домашніх умовах?

  Рекомендуємо звернути увагу на модель Юлайзер™ Home. Цей інгалятор має доступну вартість і підходить для використання в домашніх умовах. Його можна застосовувати при різних захворюваннях дихальних шляхів, від респіраторних вірусних інфекцій до важких системних захворювань (туберкульоз, муковісцидозта інші).

  На апарат Юлайзер™ Home діє гарантія 2 роки, а в разі втрати або поломки комплектуючих їх легко можна замінити новими. При поломці компресора або самого апарату ми виконуємо заміну за умови, що причиною стало не фізичне пошкодження інгалятора: впав, розбився, тріснув та інше. Інформаційна підтримка компанії-виробника здійснюється через сайт ulaizer.com та інші способи комунікації.

 4. Який інгалятор краще купити для маленької дитини?

  Компресорний інгалятор Юлайзер™ Air+ підходить для лікування всіх членів сім’ї: від немовлят до людей похилого віку. Він з більш тихою роботою компресора і займає менше часу на процедуру інгаляції. У комплект входить дитяча маска, яку дуже зручно використовувати для маленьких дітей.

   
 5. Який небулайзер підійде для лікування гаймориту і трахеїту?

  Для лікування гаймориту і трахеїту рекомендуємо купити небулайзер Юлайзер™ будь-якої моделі. Аерозольні мікрочастинки, на які розбиває лікарський препарат Юлайзер™, мають різні розміри по дисперсності. Це дозволяє доставляти лікарські засоби в носоглотку, ротоглоткута легені для лікування захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів.

 6. Який небулайзер краще вибрати для лікування алергічної закладеності носа?

  Важливим моментом при виборі інгалятора є тип захворювання у пацієнта, а саме: в який відділ дихальних шляхів потрібно доставити аерозоль за допомогою небулайзера. Для лікування алергічної закладеності носа підійде будь-яка модель Юлайзер™ з дисперсністю від 6 мкм і вище.

   
 7. Коли при небулайзерній терапії краще використовувати маску, а коли загубник?

  Маска в комплекті небулайзера призначена для лікування захворювань носа і ротоглотки. Вона забезпечує можливість доставляти лікарський препарат у носову порожнину в тому числі, яку не покриває загубник.

  У свою чергу загубникпідійде для лікування захворювань трахеї та нижніх дихальних шляхів.

 8. Чи є протипоказання до застосування небулайзерів?

  Інгаляції з небулайзеромне проводять пацієнтам з індивідуальною непереносимістю аерозольної форми медикаментозних препаратів, а також при таких діагнозах:

  • аритмія;
  • різні ступені серцевої недостатності;
  • пневмоторакс;
  • наявність легеневих кровотеч.

   

 9. Як часто необхідно міняти небулайзерну камеру і складові частини апарату?

  При регулярному використанні міняти небулайзерну камеру необхідно раз на рік, а складові частини – кожні півроку або по мірі необхідності.

 10. Які розміри частинок продукує небулайзер моделі Юлайзер™ Home?

  Інгалятор для дітей і дорослих Юлайзер™ Home продукує мікрочастинки розміром від 0,5 мкм до 10 мкм (за європейськими стандартами всі компресорні небулайзери повинні мати однакові технічні характеристики). Респірабельна фракція – не менше 70%.

 11. У чому різниця між ДПІ (дозований порошковий інгалятор) та небулайзерами?

  Дозований порошковий інгалятор призначений для лікування захворювань нижніх дихальних шляхів. Апарат продукує ліки у формі дрібного порошку, який потрапляє в легені після глибокого вдиху.
  При цьому:

  • правильність вдиху за допомогою ДПІ роблять лише 46% дорослих;
  • більше 70% аерозолю, який виходить з ДПІ, осідає в роті та горлі, і лише менше 30% доходить до легень;
  • щоб ліки потрапили в легені, необхідна досить висока об’ємна швидкість вдиху.

  Застосування небулайзера, в свою чергу, має такі переваги:

  • Створення більш високої концентрації лікарського засобу в дихальних шляхах.
  • Відсутність необхідності координувати дихання з попаданням аерозольних мікрочастинок.
  • Можливість застосування при важких станах (астматичні загострення), у літніх, маленьких дітей, а також при порушенні свідомості.
  • Фракція препарату, що осідає в ротоглотці, незначна: більше 70% аерозолю йде в легені.
  • Зменшення загальної дози препарату.
  • Аерозольна хмаринка не містить пропеллентів.
  • Небулайзер досить простий у використанні.
  • Лікарський засіб надходить прямо в дихальну систему (в орган, котрий потребує лікування).
  • Аерозольна форма ліків має більш високу ефективність.
  • Для інгаляцій застосовуються лікарські порошки, суспензії, розчини та комбінації засобів.
  • Дія препарату, який потрапив в організм під час інгаляції, починається вже через 5-10 хв.
  • Для настання терапевтичного ефекту потрібна менша доза медикаменту в порівнянні з іншими способами лікування.
  • Побічні ефекти, які мають системний характер, практично відсутні.

  На відміну від ДПІ домашній інгалятор ефективний не тільки при бронхіальній астмі, бронхіті, а й при ларинготрахеїті, застуді, грипі, ГРВІ, а також використовується для профілактики ГРВІ. Діапазон застосування Юлайзера™ значно ширший, ніж дозованого інгалятора.

Питання по сервісному обслуговуванню
Продивитись відповіді
Сховати всі
 1. Куди звертатися в разі несправностей інгалятора Юлайзер™?

  Якщо ви зіткнулися з несправностями при використанні інгалятора Юлайзер™, зверніться до нас через форму зворотного зв’язку на нашому сайті.
  https://ulaizer.com.ua/kontakty/

 2. Чи можна купити розпилювач (небулайзерну камеру) окремо?

  Небулайзерну камеру для апарату Юлайзер™ можна придбати в наборі аксесуарів (Малий набір для інгаляції Юлайзер™ або набір КИТ).

 3. Загубилась насадка, як бути?

  Змінні насадки можна придбати в комплекті аксесуарів для небулайзера Юлайзер™ в одній з аптек Вашого міста.

 4. Чи можна в аптеці купити окремо фільтри для небулайзера?

  Змінні фільтри можна купити в комплекті Юлайзер™ набір КИТ

 5. Зіпсували резервуар для ліків (небулайзерну камеру), чи можна придбати його окремо або відремонтувати?

  Небулайзерну камеру можна придбати в наборі аксесуарів (Малий набір для інгаляції Юлайзер™). Замінити камеру на нову можна самостійно.

 6. Через якийсь час після інгаляції в трубці утворюється конденсат. З цим треба щось робити?

  Невелика кількість конденсату може утворюватися в трубці-повітропроводі через атмосферну вологістьта перепади температури. Залишайте компресор без небулайзера включеним на кілька хвилин кожен раз після інгаляції, щоб просушити трубку.

 7. Відсутня подача пару з небулайзера. З чим це може бути пов’язано?

  Якщо не подається пар, необхідно виконати наступні дії:

  1. Перевірити цілісність камери і наявність кольорового “елементу” в самій камері, з цим Вам допоможе відео за посиланням https://www.youtube.com/.
  2. Якщо нічого не змінилося, тоді необхідно перевірити повітряну трубку, яка з’єднує камеру з самим апаратом.Для цього від’єднайте трубку та перевірте, як відбувається вихід повітря, чи нічого не заважає.
  3. Якщо небулайзерна камера використовується тривалий час, замініть її на нову. Це може відновити подачу аерозолю, а також збільшити продукцію аерозолю. Так як камера виготовляється з матеріалуякий зношується, необхідно її регулярно змінювати.
  4. Якщо проблему виявити все ще не вдалося, несправність може бути в самому апараті. В цьому випадку необхідно зв’язатися з представником компанії у Вашому місті для консультації.
 8. Дуже маленька сила розпилення. Чи можна це виправити і з чим це може бути пов’язано?

  Для з’ясування причини необхідно звернутися до нашого представникав Вашому місті, заповнивши контактну форму. Попередньо рекомендується відключити комплектуючі (повітряну трубку) і звернути увагу на силу потоку самого апарату. Якщо з нею все нормально, то, можливо, у Вас пошкоджені комплектуючі (повітряна трубка, камера: обов’язково в камері перевірте наявність кольорового елемента, через його відсутність розпилення неможливе).

 9. При включенні небулайзера пар не йде через маску. В чому може бути причина?

  При відсутності подачі пари через маску проблема може бути пов’язана як з апаратом, так і з комплектуючими. Спробуйте відключити комплектуючі (повітряну трубку) і перевірити подачу пару. Якщо все добре, значить проблема в комплектуючих, які можна замінити. Якщо пар не подається, проблема в самому апараті. В цьому випадку необхідно зв’язатися з представником компанії у Вашому місті для консультації.

 10. У комплекті було дві небулайзерні камери (синього і зеленого кольору). Вони всередині різні. Для чого потрібна синя (складається з двох частин) і для чого зелена (складається з трьох частин)?

  Небулайзерна камера синього кольору йде в стандартному комплекті Юлайзер™ Home. Зелена небулайзерна камера – це змінний аксесуар.

  За принципом дії обидві камери однакові, вони розпилюють лікарські засоби з однаковою дисперсністю.

  Термін використання комплектуючих становить від 3 до 6 місяців, потім необхідна заміна.

 11. Юлайзер™ Home після 10 хвилин роботи перегрівається і вимикається. З чим це пов’язано?

  Для виявлення проблеми рекомендується включити Юлайзер™ без комплектуючих (від’єднати повітряну трубку й інші комплектуючі) і подивитися, яка тривалість роботи без них.

  У нормальному режимі інгалятор для домашнього використання Юлайзер™ повинен пропрацювати без зупинки близько 40 хвилин.

  Якщо через 10 хвилин він відключиться, значить, несправність в самому Юлайзер™. В цьому випадку необхідно зв’язатися з представником у Вашому місті. Він допоможе знайти рішення в даній ситуації.

Питання по гігієні небулайзера
Продивитись відповіді
Сховати всі
 1. Чи обов’язково виливати залишок ліків з небулайзерної камери і промивати/протирати її?

  Залишок лікарських препаратів краще виливати, щоб максимально виключити ризик контамінації та передачі мікробів.Обробляти камеру можна теплою водою з мильним розчином/білим оцтом/Декасаном, потім її потрібно протерти сухим/паперовим рушником.

 2. Чому небулайзерну камеру та інші комплектуючі (загубник, маска) не рекомендують використовувати кільком людям одночасно?

  Необхідно, з метою особистої гігієни, використовувати небулайзерну камеру і комплектуючі індивідуально, щоб уникнути інфікування через дані аксесуари іншої людини, яка буде їх використовувати

 3. Чому небулайзерну камеру рекомендують міняти мінімум щороку?

  Небулайзерта насадка на сопло – частини, що активно використовуються і піддаються великим термічним та механічним навантаженням. Щоб інгаляція не втратила своєї ефективності, діаметр сопла повинен відповідати стандарту. Після тривалого використання розмір сопла змінюється, що може погіршити якість аерозолю. Саме тому рекомендується міняти небулайзерну камеру щороку.

 4. Як правильно очищати маску після того, як перша дитина закінчила інгаляцію (щоб дати подихати другій)? Чи достатньо просто промити теплою водою або потрібно якийсь дезінфікуючий засіб?

  Маску після використання слід обробляти теплою водою з мильним розчином, білим оцтом або використовувати замочування в розчині Декасан, а потім протирати паперовим рушником. Для інгаляції іншої дитини необхідно використовувати іншу маску.

 5. Чи потрібно промивати (а ввечері дезінфікувати розчином оцту) повітряну трубку?

  Ні, повітряну трубку не обов’язково обробляти після кожної інгаляції. Досить робити дезінфекцію один раз на місяць і замінювати трубку 2 рази в рік

 6. Як дезінфікувати, стерилізувати окремі деталі небулайзера (загубник, маску і небулайзерну камеру)? В інструкції згадується тільки розчин оцту. Чи є інші методи?

  Для обробки комплектуючих небулайзера можна використовувати р-н Декасан® у флаконах. Розводити в співвідношенні: 1 частина Декасан® на 3 частини води. В цей розчин необхідно занурити деталі на 20-30 хвилин.

  Декасан® – це антисептик широкого спектру дії, останнє покоління ПАР. Широко використовується для обробки ран і порожнин у багатьох фахівців: хірургів, ЛОР-лікарів, травматологів та інших.

 7. В інструкції сказано, що ввечері потрібно дезінфікувати частини небулайзерної камери та інші комплектуючі розчином оцту. Маску теж потрібно дезінфікувати оцтом? Вона не буде від цього псуватися? Чи можна використовувати для дезінфекції маски перекис водню?

  Після використання всі деталі небулайзера, включаючи маску, обробляються розчином оцту/замочуються в розчині Декасан або обробляються мильним розчином, після чого насухо витираються. Маска зроблена з такого матеріалу, який не зіпсується від подібного догляду.

  Комплектуючі при частому використанні необхідно міняти 1 раз в квартал – 1 раз в півроку, все залежить від частоти використання.

 8. Якщо аксесуари до Юлайзер™ кип’ятити кожен день після використання, на їх стінках утворюється білий наліт. Чи може це бути небезпечним?

  Забороняється кип’ятити будь-які аксесуари до Юлайзеру™ (камера, маска, загубник і ін.).

Питання, пов'язані з інгаляційною терапією
Продивитись відповіді
Сховати всі
 1. Яка повинна бути тривалість самої інгаляції і періодичність?

  Інгаляція триває в середньому від 7 до 12 хвилин.

  Небулайзер для дітей та дорослих Юлайзер™ можна використовувати без обмеження. Інгаляції проводять прописаним лікарем препаратом від 2 до 4-х разів на день. Безперебійно апарат може працювати до 40 хвилин, після чого йому необхідно дати «відпочити» близько 30 хвилин, щоб охолов компресор. Навіть якщо Ви будете довше робити інгаляції, на всіх апаратах торгової марки Юлайзер™ встановлений захист від перегріву. При перегріванні він автоматично відключиться. В цьому випадку необхідно витягти вилку з розетки і не включати апарат протягом години.

 2. Скільки мл розчину необхідно для проведення інгаляції?

  Мінімальна кількість розчину в камері – 2 мл, максимальна – 6 мл.

 3. Які лікарські препарати підходять для інгаляцій через небулайзер?

  З приводу ліків для інгаляційнеобхідно радитися зі своїм лікарем. Оскільки він поставив діагноз і знає особливості протікання хвороби, він зможе підібрати препарат і відповідне дозування. При цьому для компресорного небулайзера торгової марки Юлайзер підходить максимально широкий спектр препаратів. Існує також перелік ліків, які не рекомендується застосовувати. Це сиропи від кашлю, настойки для полоскання, ефірні масла, відвари трав, мазі і подібне. Вони можуть стати причиною бронхоспазмута сприяти пошкодженню апарата.

 4. Чи можливо використовувати для інгаляційної терапії ефірні масла і трав’яні відвари/настої?

  Для інгаляцій з небулайзером не можна використовувати ефірні масла і трав’яні відвари.

 5. Чи підходять для інгаляції розчини хлорфіліпту, ротокану?

  Ми не рекомендуємо використовувати для інгаляцій через компресорний небулайзер препарати, не призначені для інгаляційного застосування (це відображається в інструкції). При використанні через небулайзерхлорфіліптучиротокану залишкові частинки від трав’яних розчинів (осад, який видно у флаконі) можуть залишатися в легенях (особливо в бронхіолах й альвеолах), щоможе призвести до виникнення небажаних явищ.

 6. Чи можна використовувати воду Боржомі як лікарський препарат для Юлайзер™ Home?

  Ми не рекомендуємо використовувати мінеральні води, оскільки вони не піддаються належній очистці, а концентрація мікроелементів в них не нормована. Внаслідок їх застосування може відбуватися додаткове інфікування пацієнта, так як мінеральна вода нестерильна. Тому перебіг захворювання може погіршитися або може виникнути рецидив хвороби в майбутньому.
  Для використання в небулайзері підходять тільки ті препарати, які призначені для інгаляційної терапії (випускаються в небулах). Якщо Ви застосовуєте небулайзер при кашлі, для зволоження і муколітичного ефекту, ми рекомендуємо Лорде Гіаль.

 7. Чи сприяє безперервне розпилювання великим втратам препарату?

  Цього можна уникнути, якщо не виймати з ротової порожнини під час видиху мундштук. Потрібно намагатися видихати тільки через клапан видиху. Якщо використовується маска для інгаляції, вона повинна щільно прилягати до обличчя, доставляючи весь обсяг ліків за призначенням.

 8. Чи можна застосовувати Юлайзер™ для лікування нежиті? Які препарати необхідно використовувати?

  Юлайзер™ розпилює мікрочастинки різної дисперстності, які осідають в порожнині верхніх та нижніх дихальних шляхів. Тому він ефективний і для лікування нежиті. Регулярні інгаляції для дітей і дорослих можна проводити з такими препаратами, в разі, якщо їх призначив Вам лікар: Декасан® небули (1-2 небули на інгаляцію) .

   
 9. Наскільки ефективне лікування небулайзером Юлайзер™ ГРЗ?

  Купити інгалятор Юлайзер™ можна для профілактики і терапії ГРЗ в домашніх умовах. При правильному підборі препаратів таке лікування досить ефективне.

  При появі симптомів респіраторної інфекції лікарем інгаляційно може бути призначений Декасан® в контейнераха для полегшення відходження мокротиння при кашлі – інгаляції з Лорде® гіаль (згідно інструкції).

  Для профілактики симптомів ГРВІ лікар може призначити АКК® закрапувати у ніс згідно з інструкцією.

  Всі інгаляції рекомендується проводити за допомогою маски, щоб охопити носоглотку, ротоглотку і легені. У кожного пацієнта повинен бути індивідуальний аксесуар.

 10. Можна використовувати небулайзер при пневмонії?

  Так, при пневмонії можна використовувати небулайзерну терапію.

  Препарати, які можуть використовуватися, містять в інструкціях показання для інгаляційного застосування, зокрема для лікування пневмонії. Це можуть бути інгаляційні антисептики, муколітики, противірусні препарати.

  Такі захворювання, як пневмонія, не піддаються самостійному лікуванню тільки інгаляційним шляхом. Призначення препаратів і дозування необхідно уточнювати у лікаря.

 11. Чи можна за допомогою Юлайзер™ вилікувати аденоїдит?

  Інгалятор для дитини і для дорослого – це спосіб ефективної доставки ліків у дихальні шляхи. Самі препарати для такого захворювання, як аденоїдит, повинен виписувати лікар. У цій ситуації необхідно порадити використовувати маску, що дозволить обробити всю поверхню носоглотки і ротоглотки лікарським засобом.

 12. Які ліки для Юлайзер™ ви порадите при алергічному кашлі та алергічному риніті?

  У таких випадках необхідно використовувати, в першу чергу, спеціалізовані препарати – рецептурні або безрецептурні, які повинен призначити лікар. Серед безрецептурних препаратів для симптоматичного лікування можна виділити наступні:

  • для усунення кашлю Лорде® Гіаль по 1 небулі 2 р/день;
  • для зняття набряку і закладеності носа у вигляді закапування або інгаляції через назальну канюлю Лорде® Гіаль по 1 небулі 2 рази в день;
  • для санації носової порожнини також шляхом закапування або інгаляцій рекомендується використовувати Назісофт (ізотонічний сольовий розчин з гіалуроновою кислотою).

  Проводити інгаляції рекомендується за допомогою маски, щоб охопити носоглотку, ротоглоткута легені.

 13. Які препарати можна застосовувати для профілактики простудних захворювань?

  Для профілактики простудних захворювань можна використовувати препарат АКК®, закрапувати у ніс по 3-4 краплі 3-4 рази на день

 14. Які препарати підійдуть для усунення мокрого кашлю і розрідження слизу, що скупчився в носових порожнинах?

  Для розрідження слизових носової порожнини і для усунення мокрого/вологого кашлю можна використовувати Лорде® Гіаль, по 1 небулі 2 р/день (розводити з натрію хлоридом не треба).

 15. Які ліки можна використовувати при гаймориті?

  Гайморит – це серйозне захворювання. Лікуванням його необхідно займатися тількимаючи рекомендації лікаря. Не займайтеся самолікуванням! Якщо мова йде про профілактику гаймориту, тоді можна використовувати для інгаляцій через назальну канюлю Декасан® в небулах– теж за погодженням з лікарем.

 16. Чи можу я робити інгаляцію Декасаном®, безпосередньо купивши розчин 0.02% 100 мл? Чи потрібно його розводити? І навіщо необхідні небули? Вони підходять для дітей?

  Препарат Декасан® підходить для інгаляцій дітям (див. інструкцію з вікового аспекту) та дорослим. Для інгаляцій препарат випускається в стерильних контейнерах ; саме в такій формі ліки і слід використовувати.

   
 17. Чи підходить Юлайзер™ для лікування фарингіту і тонзиліту?

  Так, інгалятор дитячий і для дорослих Юлайзер™ підходить для терапії захворювань ЛОР-органів.

 18. Чи ефективно використовувати небулайзер при хворобах верхніх дихальних шляхів. Або небулайзер варто використовувати тільки при хворобах нижніх дихальних шляхів?

  Аерозольна хмара від компресорного небулайзера Юлайзер™ містить частинки від 0,5 мкм до 10 мкм, які, в свою чергу, осідають в різних відділах дихальної системи. Частинки розміром від 0,5 мкм до 5 мкм осідають в нижніх відділах, від 5 мкм до 10 мкм – у верхніх відділах дихальних шляхів.
  Тобто, при всіх захворюваннях органів дихання небулайзерна терапія є найефективнішим методом лікування. З Юлайзер™ ліки діють там, де потрібно!

 19. Чи підійде Юлайзер™ Home для лікування бронхіальної астми? Чи є у нього додаткові розпилювачі з різним розміром частинок?

  Так, Юлайзер™ Home можна застосовувати для лікування бронхіальної астми. Регулятор не потрібен, оскільки апарат розпилює частинки необхідного розміру, які осідають в найдрібніших бронхах.

 20. Чи можна проводити інгаляції при викривленні носової перегородки, якщо при цьому є набряклість?

  При викривленні носової перегородки рекомендується використовувати маску або назальну канюлю для інгаляції.
  Для зняття набряклості необхідно проконсультуватися з лікарем, щоб зрозуміти, з чим пов’язаний набряк: алергічна реакція, запальний процес і т.д.
  Від діагнозу і залежить вибір препарату.

 21. Препарати Лорде гіаль гіпер, Лорде гіпер, Лорде макс, Лорде гіаль макс та Лорде ізо – не можу знайти в аптеці, пропонують схожі, але трохи інші назви?

  Для кращого розуміння продуктів лінійки Лорде було внесено зміни в їх назви, а також в упаковки. Так, Лорде Гіаль Гіпер зараз називається коротше – Лорде® Гіаль. Лорде Гіаль Макс було перейменовано в Окістар Гіаль 7. Лорде Ізо, що призначений для санації носової порожнини, тепер називається Назісофт.

Закриваючи дане вікно, Ви погоджуєтесь, що ознайомилися з нижче наведеною інформацією.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!