Кращі з кращих: «Юрія-Фарм» отримала статуетку «Панацея–2017»

22 Вересня 2017

У рамках конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі «Панацея–2017» вшанували кращих з кращих представників Фарми в Україні. Серед таких з препаратом ДЕКАСАН® у номінації «Безрецептурні препарати» відзначено вітчизняну компанію «Юрія-Фарм». Церемонія нагородження XVIII конкурсу «Панацея» відбулася напередодні головного професійного свята — Дня фармацевтичного працівника 14 вересня у КВЦ «Парковий».

Серед переможців необхідно відзначити препарат ДЕКАСАН® — розчин декаметоксину, що має антимікробну, противірусну та протигрибкову дії.

Кращі з кращих: «Юрія-Фарм» отримала статуетку «Панацея–2017»

Такі властивості препарату особливо важливі в осінній період, коли навколо нас постійно знаходяться хворі люди: у громадському транспорті, магазинах, навчальних закладах та на роботі. В таких умовах виникає ризик підхопити гостре респіраторне захворювання, іншими словами — застуду.

Так, одного ранку людина несподівано прокидається захворівшою та з необхідністю вирішення питання, як та чим лікуватися. Проте підібрати ефективну, безпечну та швидкодіючу терапію буває досить складно. Адже багато людей не усвідомлюють, що етіологія таких захворювань може бути змішаною, а їх лікування потребувати препаратів широкого спектру дії з мінімальною кількістю побічних ефектів.

Саме адресний підхід до лікування застуди, при якому препарат потрапляє безпосередньо до ураженої ділянки, що дозволяє уникнути розвитку небажаних системних ефектів, є одним із найбільш раціональних.

ДЕКАСАН® практично не всмоктується слизовими оболонками, що обумовлює його місцеву дію. При цьому декаметоксин у концентрації, що застосовується в препараті ДЕКАСАН®, не має токсичної дії і показаний у тому числі для тривалого застосування. Такі аспекти є дуже важливими, якщо йдеться про лікування дитини.

Особливу увагу варто приділити тому факту, що ДЕКАСАН®, маючи протимікробну активність, не є антибіотиком. Це означає, що ризик виникнення антибіотикорезистентності внаслідок застосування ліків зведений практично нанівець.

Інгаляційне застосування препарату ДЕКАСАН® за допомогою небулайзера (ЮлайзерТМ) — сучасний вибір адресної етіотропної терапії інфекцій дихальних шляхів, і, що важливо, без ризику розвитку системних побічних реакцій.

ДЕКАСАН®  — при будь-якій застуді!

Прес-служба «Щотижневика АПТЕКА»

Інші новини...
Чим лікувати бронхіт – огляд способів лікування
Круп у дітей – помилковий та істинний. Профілактика та лікування
Інгаляції при сухому кашлі – рекомендації від Юлайзера
Інгаляційна терапія
Як швидко вилікувати застуду?
Лікування сухого кашлю інгаляціями
Як вилікувати кашель за допомогою Юлайзера?
“ЮРіЯ-ФАРМ” на європейському респіраторному конгресі (ЕRS)
Інгалятор ЮЛАЙЗЕР™ HOME посів 1 місце в рейтингу споживчих уподобань «Фаворити Успіху – 2017»!
Епідемія грипу в Україні очікується на 2 тижні раніше. Як вберегтися від небезпечного вірусу?

Медіа матеріали
Лікування кашлю. Респіраторна інфекція – Респіраторне лікування.
Інгаляції з муколітиком Lorde® (відеореклама, 2017)
Юлайзер™ для Вас: Очищення небулайзера після застосування
Юлайзер™ для Вас: як зібрати Юлайзер™, заповнити його ліками і почати інгаляцію?
Юлайзер™ для Вас: що таке Юлайзер™, його складові, як його зібрати?